Servisní středisko

Firma KÄRCHER D & V s.r.o. je jediným autorizovaným servisním partnerem firmy Kärcher GmbH na Severní Moravě.

V roce 1996 bylo přímo v areálu firmy na Bohumínské ulici vybudováno zcela nové servisní středisko a to tak, aby naprosto vyhovovalo nejmodernějším požadavkům na servisní práci. Jeho součástí je zkušebna vysokotlaké techniky a zkušebna čistících strojů pracujících za pomocí kapalného média. Samozřejmostí je moderní montážní technika a diagnostická technika. Díky stupni výbavy se v ostravském servisním středisku diagnostikuje a opravuje veškerá technika dodávaná firmou Kärcher.

Od roku 1995 je firma nositelem certifikátu firmy Kärcher GmbH, který opravňuje k nošení titulu "AUTORIZOVANÉ SERVISNÍ PRACOVIŠTĚ KÄRCHER" a umožňuje provádění záručního a pozáručního servisu na veškerá zařízení Kärcher.

Servisní práce jsou prováděny speciálně firmou Kärcher školeným personálem s minimálně šestiletou praxí v oblasti servisu techniky Kärcher.

Servisní středisko Ostrava disponuje dvěma servisními vozidly s kompletní výbavou, která jsou využívána pro zásahy v terénu. V současné době provádí naše firma servisní zásahy po celé České republice a to zejména díky tomu, že se stala dodavatelem čistící techniky pro dvě významné obchodní sítě, působící v České republice.

Servisní práce jsou v našem servisním středisku prováděny v co nejkratší možné době a to i díky skladu náhradních dílů, který se stále pohybuje ve finanční hodnotě cca. 2 000 000,- Kč.

Veškeré náhradní díly se prodávají v cenách stanovených firmou Kärcher GmbH pro Českou republiku.

Speciální službou pro naše zákazníky je v oblasti servisu tzv. "Postgaranční servis". V praxi to znamená, že na u nás zakoupená zařízení provádíme těsně před ukončením záruční lhůty kompletní kontrolu s odstraněním případných závad v rámci garance. Zákazník tak získává jistotu, že má po uplynutí garance naprosto funkční stroj bez jakýchkoli závad. Tato služba se provádí v našem servisním středisku za poplatek v rozmezí 300 – 600 Kč dle druhu zařízení.

Garancí kvality servisu a vstřícného přístupu by měla být důsledná kontrola, prováděná vedením firmy. V případě jakéhokoli problému nebo stížnosti by měli naši zákazníci informovat přímo vedení společnosti.

Servisní středisko je součástí celého komplexu firmy KÄRCHER D & V s.r.o. a přímo u něj je, rovněž jako součást areálu, parkoviště pro cca. 15 automobilů.

AKCE

Celoroční akce

Prohlédněte si speciální celoroční akci na stroje a zařízení.

Podrobnosti

Měsíční akce

Zaútočte na špínu se slevněnými stroji. Akce platí do 14. 05. 2011.

Podrobnosti


KARCHERSEKO.cz

zastoupení firmy KÄRCHER